تعطیلی مهدهای کودک مشهد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه

تعطیلی مهدهای کودک مشهد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه

معاون استانداری خراسان رضوی با اشاره به شدت بالای آلاینده ها در هوای مشهد و برگزاری جلسه کارگروه اجرایی و اضطراری کاهش آلودگی هوا و گردو غبار استان طی ساعتی قبل افزود : در این راستاهمچنین مصوب شد ، بانک ها به روال روزهای عادی کار خود را شروع کرده اما دو ساعت زودتر تعطیل می شوند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
محمد مقدوری، معاون استاندار خراسان رضوی از تاخیر دوساعته ادارات و تعطیلی مهدکودک ها و مدارس طی دوروز آتی خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: ادارات دولتی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با دوساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز می کنند.
مقدوری با اشاره به شدت بالای آلاینده ها در هوای مشهد و برگزاری جلسه کارگروه اجرایی و اضطراری کاهش آلودگی هوا و گردو غبار استان طی ساعتی قبل افزود : در این راستاهمچنین مصوب شد ، بانک ها به روال روزهای عادی کار خود را شروع کرده اما دو ساعت زودتر تعطیل می شوند.
وی عنوان کرد : همچنین طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تمامی مراکز آموزشی تعطیل خواهند بود به جز امتحاناتی که به صورت هماهنگ و سراسری برگزار می شود.
معاون استانداری با بیان اینکه آموزش و پرورش جزئیات بیشتری از تعطیلی مراکز آموزشی به والدین دانش آموزان اطلاع رسانی خواهد کرد ،افزود : تمامی مهدکودک ها هم در مشهد طی این دو روز تعطیل هستند و در صورت نیاز کارکنان به جز موارد و دستگاه های خاص می توانند از مرخصی استحقاقی استفاده کنند.
مقدوری با بیان اینکه امروز شاخص کیفیت هوای مشهد در وضعیت بنفش است و پیش بینی های هواشناسی برای فردا اندکی کاهش این آلاینده را نشان می دهد ، گفت : اما این کاهش به حدی نیست که وضعیت خیلی نسبت به امروز بهبود یابد.
وی تصریح کرد : اما این پیش بینی ها برای روز پنجشنبه حاکی از افزایش شدت آلودگی هوا در مشهد است از این روز برای تعطیلی ادارات فردا بررسی های بیشتر و موضوع به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

درباره نویسنده