هوای پاک را با خود حمل کنید!

هوای پاک را با خود حمل کنید!

گجت تصفیه هوای bizond  یکی از جدیدترین محصولاتی است که برای مقابله با آلودگی هوا رونمایی شده است. محصولی که دو خصلت کاربردی و کم حجم بودن را همزمان دارد.

به گزارش خبرداغ  به نقل از گجت فلاو، .گجت هوشمند تصفیه هوای bizond  یکی از جدیدترین محصولاتی است که با هدف پاکسازی هوا از الودگی های زیست محیطی ارائه شده است.

این محصول با 99درصد موفقیت عملکرد یکی از قدرتمندترین محصولات بازار فناوری در حوزه بهداشت محیط زیست است.یکی زا مثبت ترین ویژگی های این تصفیه کننده را می توان وزن و حجم کم این محصول دانست. درواقع با کمک این محصول می توان عملردهای تصفیه و استریلیزینگ را همزمان سامان داد.

این گجت هوشمند می تواند تعداد زیادی از آلودگی های مرسوم در شهرهای بزرگ شامل فرمالدئید، آمونیاک، بنزن را حذف کرده و بر میکروارگانیسم هایی  که مقاوم به اثرات کلر هستند نیز اثر کند.

افزون بر این ها ، تصفیه کننده  مذکور هوا را به طور موثری از  بوهای ناخوشایندی  مانند دود، حیوانات خانگی، سیگار، رنگ، مواد شیمیایی و غیره تهی می کند.

به لطف  طراحی بی سیم و قابل حمل،این محصول می توان در خانه، دفتر و ماشین نیز  هوایی پاک را تجربه کرد.این محصول در درجات مختلف و بر اساس شدت و ضعف آلودگی به طور خودکار و یا دستی قابل تنظیم است.

درباره نویسنده