سازمان محیط زیست تبدیل به حیات خلوت جاسوسان شده است

سازمان محیط زیست تبدیل به حیات خلوت جاسوسان شده است

، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت در خصوص مسائل و پیرامون محیط زیست به عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نامه‌ای سرگشاده ارسال کرد.

متن کامل نامه به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا

حضرت امام خامنه‌ای:

«از جمله مهمترین کارها، مبارزه با فساد است»

در سال‌های اخیر همواره یکی از چالش‌های جدی پیش روی کشور ایران، محیط زیست و مسائل پیرامون آن بوده است. چالش‌هایی که با درنظرنگرفتن و عدم توجه به آن‌ها اکنون کشور را در معرض بحران‌های جدی قرار داده است.

متاسفانه در سال‌های گذشته کمتر توجه‌ای به مسئله محیط زیست شده و حتی افرادی که مسئولیت این نهاد را بر عهده گرفتند، چندان تخصص لازم را دارا نبوده و عملکرد مناسبی هم نداشتند.

انتخاب جنابعالی هم به عنوان رئیس این سازمان چندان به مذاق صاحب نظران و خانواده محیط زیست کشور خوش نیامد چرا که آن‌ها معتقد بودند شما تخصص لازم را ندارید.

حالا که چندماه از روی کار آمدن جنابعالی در سازمان حفاظت محیط زیست کشور می‌گذرد، نه تنها اقدام تاثیرگذاری در زمینه محیط زیست مشاهده نشده بلکه این نهاد گرفتار حاشیه‌هایی عجیب شده تا جایی که این مکان را تبدیل به حیات خلوت جاسوسان نموده است.

لازم میبینیم اندکی از اظهارات و اتفاقات چند وقت اخیر را برایتان بازگو کنیم تا فکری برای این سازمان کنید.

چندی پیش در اظهار فضلی شنیدنی راه حل مشکل آلودگی هوای تهران را دعا براى وزش باد اعلام کردید.

بی شک چنین دیدگاهی برای یک مدیر در جمهوری اسلامی، اصلا پذیرفته نیست و موجب سوء استفاده دشمنان این نظام و ناامیدی مردم از حل مشکل آلودگی می‌شود.

مدتی قبل بود که باز هم، از سازمان محیط زیست خبری آمد، اما اینبار با طعمی متفاوت؛ دستگیری یک باند بزرگ جاسوسی با پوشش فعالیت‌های محیط زیستی، پروژه‌ای که کاووس سید امامی و تیم او مدتی بود که در کشور شروع کرده بودند که تنها یک هدف و وظیفه آن‌ها جاسوسی از صنایع و سایت‌های موشکی کشور بود.

هنوز مدتی از کشف شبکه نفوذ در سازمان محیط زیست کشور نمی‌گذرد که ما شاهد آن هستیم که معاون جنابعالی یعنی اقای ‏کاوه مدنی با سابقه کارى ناخوشایند، تصاویر زشت عیاشی اش به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در سالنی واقع در کشور مالزی منتشرشده.

جناب اقای کلانتری

حل مشکل آلودگی پیش کشتان، لااقل حرمت اماکن دیپلماتیک جمهوری اسلامی راحفظ کنید.

به راستی اگر نمی‌توانید حتی بر روی همکاران و کارکنان سازمان محیط زیست نظارت و کنترل داشته باشید، این جرأت را به خود بدهید که نامه استعفای خود را نوشته و تسلیم ریاست محترم جمهوری کنید.

درباره نویسنده